Apka z wirtualną mapą SGGW

Mapa SGGW jest przyjazną użytkownikowi aplikacją mobilną stworzoną by ułatwić poruszanie się po kampusie SGGW. Została przygotowana z myślą o studentach, pracownikach oraz wszystkich gościach. Nasza interaktywna mapa ułatwi orientację na terenie SGGW, dostarczając szczegółowych informacji o budynkach. To jednak nie wszystko! Nasza aplikacja wspiera udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, oferując możliwość dodania przez nie karty parkingowej. Co więcej, umożliwia rezerwację miejsc parkingowych specjalnie dostosowanych do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Teraz poruszanie się po kampusie stanie się jeszcze bardziej wygodne i dostępne dla wszystkich!

Pobierz aplikację i ciesz się płynniejszą podróżą naukową. Mapę można pobrać za pomocą poniższych linków.

Apple store

Aplikacja została przygotowana w ramach projektu pn. „SGGW – Uczelnia dostępna”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.