Ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie_NNW_studenta_SGGW

Wniosek ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków w roku
akademickim 2016/17 można złożyć  korzystając ze strony:

Dla studentów odbywających praktyki zawodowe w bieżącym roku akademickim
ubezpieczenie NNW jest obowiązkowe.

Można tez skorzystać z produktu ubezpieczeniowego dla studentów jakim jest Karta EURO26, gwarantująca ochronę NNW, koszty leczenia za granicą, ochronę na uczelni, podczas staży, praktyk, wolontariatu czy pracy zawodowej.

Ubezpieczenie na każdą okoliczność, a do tego tysiące zniżek na transport, zakwaterowanie czy zakupy. Dostępna dla każdego od 5. do 30. roku życia, z ubezpieczeniem lub bez już od 23 zł rocznie.

Gwarantująca zniżki do takich sklepów jak: Decathlon, answear.com, Party Camp, Zalando, Tatralandia, Telepizza, Diverse, Dominium, Yves Rocher, czasnabuty.pl, River Island, Dominium, PWN i wiele innych…

Zainteresowanych zapraszam do naszego biura, ul. Wróbla 2 (metro SŁUŻEW).

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem tel. 517 577 419 lub wiadomość na adres: biuro@fidati.pl.

Pozdrawiam,

Dominika Nasiadka